Додати до маршруту

Майдан Незалежності, Київ

GPS координати: 50.45069885 30.52300072
Рейтинг:
2991 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Туристи з усього світу, хоч раз відвідалистолицю України - Київ, Безсумнівно зберігають в пам'яті прогулянку по її головній площі - Незалежності. Невелика за розміром, вона з'єднує головні вулиці міста. Тут люблять фотографуватися, обідати і просто гуляти, а спустившись сходами вниз, можна відвідати підземний торговий центр.

Історія площі Незалежності

У 19 столітті, на місці сучасної площі Незалежності, була пустка з руїнами оборонних споруд, а ще раніше, в 9 столітті, там було Козине болото.Перша назва площі було Крещатинская, Воно з'явилося в 30-і роки 19 століття. Але, зі зведенням на ній Міської думи, площа назвали Думській. Пізніше площа носила назви Калініна і Жовтневої революції. Змінили його лише в 1991 році, коли Україна набула Незалежність.

Навколо площі розташовуються унікальні споруди, зведені в середині минулого століття.

Остання реконструкція площі була проведена в 2001 році. Тоді на майдані з'явилися пам'ятники, фонтани і висока колона з фігурою дівчини, що тримає в руках гілку калини. цеМонумент Незалежності України. А на тому місці площі, де були знайдені залишки древніх Лядських воріт, що служили частиною оборонних укріплень стародавнього Києва, сьогодні встановлено монумент, що зображає ворота, прикрашені фігурою Архангела Михайла.

На площі Незалежності, крім різних свят, проходять мітинги і протести. Так, в 2004 році площа Незалежності стала свідком Помаранчевої революції, а в 2013-2014 громадяни України відстоювали свої права під час Революції Переваги.

Як дістатися до площі Незалежності

Користуючись міським метро, ​​слід їхати до станцій «Хрещатик» або «Майдан Незалежності».

Найближчі пам'ятки

Поблизу майдану Незалежності знаходиться красивебудівлю Міжнародного центру культури і мистецтв. Жовтневий палац був спроектований В. Беретті в 1838 році і став очам архітектора через чотири роки. Він являє собою цілий архітектурний ансамбль. Також поруч проходить головна артерія міста -вулиця Хрещатик.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі