Додати до маршруту

Храм Білий Лотос

GPS координати: 49.45625687 32.05288696
Рейтинг:
1579 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Храм, який називають «Білий лотос», єсвятинею буддистів, Яка представляє собою найбільший храм такого типу в Україні. Він був заснований ще в 1988 році і остаточно побудований в 1990 році. Засновником, а заодно і архітектором «Білого лотоса», є Володимир Скубаєв. Він будував цей храм за подобою аналогічного в Лаосі.

Послідовники храму належать докунг-фу школі «Ша-Фут-Фань». Засновники розповідають легенду, що при створенні фундаменту храму було знайдено камінь, який мав зображення Будди з маскою воїна. Також багато хто вірить в те, що засновник буддизму має європейське коріння, а ймовірним місцем його зародження є територія, на якій зараз знаходиться сучасна Україна. Припущення грунтується на тому, що ім'я засновника буддизму Шакья-Муні перекладається як скіфський мудрець.

Храм приймає відвідувачів і гостей. На його території ви можете побачити проведеннячайної церемонії,а також подивитися, як послідовники вивчають кунг-фу, самооборону і тайський бокс.

Цей храм і справді дуже незвичайне місце для туристів, які побували на Сході і шанують його традиції. Обов'язково подивіться на це місце, якщо хочете відчути на собі дух і силу Сходу.

Коментарі