Додати до маршруту

Горохівський парк

GPS координати: 50.49877930 24.76072311
Рейтинг:
332 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Горохівський парк був закладений на початку 19 століття градоначальником міста Ф. Тарновським. Цей великий парковий комплекс, що зберігся до наших днів, є пам'ятником садово-паркового мистецтва.

Площа парку залишає 12 гектар. На його території зібраніунікальні, Екзотичні рослини. Колекція парку налічує 60 видів рідкісних чагарників і дерев. Горохівський парк розбитий на алеї. Зручне планування парку допомагає туристу насолоджуватися красою природи і не думати про те, як знайти дорогу.

Кожна пора року по-своєму прикрашає парк. Взимку все оповито білим полотном снігу, занурене в сон і безтурботність. Навесні парк наповнюється соковитою життєвою енергією і веселим щебетанням птахів. Влітку тут можна сховатися від палючої спеки і міської суєти. Осінь обсипає парк золотом і багрянцем.Романтичніше місця годі й шукати!

У центрі парку Тарновський побудував палац. Будівля виконана в стиліампір. У палаці зберігалася колекція античних скульптур. У парку також встановлено пам'ятник, в пам'ять про героїчно загиблих солдатів в 1941-1945 роках.

Знайомство з Горохівським паркомне залишить вас байдужимі подарує масу приємних вражень. Фотографії на фоні природи парку можуть стати вашими улюбленими.

Коментарі