Додати до маршруту

Головпоштамт, Львів

GPS координати: 49.83770370 24.02371407
Рейтинг:
616 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Головне відділення пошти уЛьвовірозташувалося на вулиці Словацького, в центральній частині міста. Це велике триповерхова будівля є справжньою архітектурною перлиною міста. Головпоштамт був побудований в кінці 19 століття.

Історія головної пошти

Рішення про будівництво головної будівлі пошти було прийнято в кінці 19 століття. Міська влада довго шукала підходяще місце для будівництва центрального поштового відділення, в результаті зупинилися на земельній ділянці вздовж вулиці Коперника, який в ті роки належав католицькій церкві. Головпоштамт почав будується в 1887 році, проект пошти отримали з Відня, львівський архітектор Сильвестр Гавришкевич лише трохи адаптував його на замовлення влади міста. У 1889 році головпоштамт був добудований.

У 1894 році головний вхід в будівлю прикрашали великий годинник, на рівні першого поверсі розташували світильники, трохи лівіше від головного входу знаходився колодязь, який обминали трамвайні колії. У такому вигляді головпоштамт дійшов і до наших днів.

Як дістатися

Головпоштамт у Львові знаходиться за адресою вулиця Словацького, 1, всього в 700 м відплощі Ринок. Від головного залізничного вокзалу міста сюди можна доїхати на трамваї № 9 і 10. Зупинка - «Головна пошта».

Коментарі