Додати у маршрут

Єпископський будинок (Краєзнавчий музей), Житомир

Регіон:
GPS координати: 50.25491333 28.65542030
Рейтинг:
345 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту 0 Використань у звіті
Додати у маршрут

Житомир - невелике місто, що володіє величезною історичною спадщиною, ознайомитися з яким буде цікаво туристам і гостям міста. На Замковій площі знаходиться відразу кілька пам'яток. І одна з них - краєзнавчий музей.

Будинок від моменту спорудження був пофарбований в синій колір, а на його вході стояли дві гармати. Мало хто, навіть з місцевих жителів, знає, що цей будинок колись належав єпископу католицької церкви.

Але з 1865 року в цій будівлі функціонує краєзнавчий музей. Колекція музею почала формуватися з першого експоната, яким став набір з 48 мінералів наданий М.Чертковим, губернатором Волині. В наші дні експозиції представляють увазі відвідувачів картини італійських, голландських, угорських, німецьких, польських і російських живописців. Також можна оглянути природознавчі експонати і велику колекцію живопису, що розповідають історію міста.

Музей, вік якого перевищує 150 років, пропонує своїм відвідувачам ознайомитися з найбагатшою таксидермічною колекцією, що становить понад 12000 експонатів. Крім цього, в музеї ви можете знайти колекції дорогоцінних каменів і моделі космічної техніки.

Цей об`єкт у маршрутах

Коментарі