Додати до маршруту

Єлисейські поля, Тернопіль

GPS координати: 49.55760574 25.58629990
Рейтинг:
2701 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Поблизу озера впарку Шевченкарозташувався якийсь зменшений аналог пам'ятки в Парижі - Єлисейські поля вТернополі. Головний проспект столиці Франції, простягається майже на 2 кілометри, в прекрасному українському місті представлений невеликий алеєю парку з двома горбами.

Відпочинок на Єлисейських полях

У літній період в парку збирається багато народу. Зокрема, на Єлисейських полях відпочиває в основному молодь. У цій зеленій зоні люблять грати в фрізбі, бадмінтон та інші подібні ігри, в яких можна позмагатися на свіжому повітрі. Тут часто проводять пікніки, гуляють батьки з дітьми, можна навіть побачити любителів зануритися в вигаданий світ з книгами в руках.

І хоча Єлисейські поля Тернополя не так вражаючі, як в Парижі, проте місце все одно по-своєму унікальне і виключно мила.

як дістатися

Єлисейські поля в Тернополі знаходяться впарку імені Тараса Шевченка, Що на Білецької вулиці. поряд розташовуєтьсяготель «Тернопіль»і сходи-фонтан. Неподалік проходить головна вулиця міста - Крушельницька, де є зупинка маршрутів № 10, 13, 19, 24 і 36, якими можна дістатися до парку.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі