Додати до маршруту

палац Бандінеллі

GPS координати: 49.84249878 24.03249931
Рейтинг:
1943 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту
Додати до маршруту

У центрі історичного міста Львова в кам'яниці Бандінеллі, яка розташована в будинку під номером 2, знаходиться історичний музей. Будинок був побудований в 16 столітті. У 1634 році він перейшов в руки онука флорентійського різьбяра & ndash; Роберто Бандінеллі. Там розташовувалася книгарня і книговидавнича фірма Карла Вільда, де любили проводити час львівські літератори. У будинку колись жив польський поет і громадський діяч Корнель Уєйський.

Традиційно кам'яницю називають палаццо Бандінеллі. Кілька разів палаццо був реконструйований. А в 2005 році в будівлі кам'яниці було відкрито Львівський історичний музей, де на другому поверсі можна побачити колекцію золотарство кінця 16- початку 20 століття. А на третьому поверсі ви можете насолодитися колекцією полотен європейського живопису, серед яких портрет імператора Йосифа III, написаний з натури відомим італійським майстром П'єтро Антоніо Лябруцці.
& Nbsp;
Палаццо Бандінеллі & ndash; це типовий зразок пізнього ренесансу. Його фасад прикрашений білокам'яної різьбленням, розділений міжповерховими карнизами, парадний вхід оформлений порталом. Над вікнами біля входу можна побачити скульптури дельфінів & ndash; символ успішної торгівлі. Внутрішнє оформлення палаццо не менше вражає: автентичні дерев'яні сволоки, готичні склепіння, білокам'яні міжвіконний колони, інкрустовані алебастром і ін. Палаццо Бандінеллі вас вразить не тільки своїм інтер'єром та вишуканою архітектурою, а й ближче познайомить з його насиченою і цікавою історією. & Nbsp;

Коментарі