Додати до маршруту

Музей історії Корсунь-Шевченківської битви, Палац Лопухіних

GPS координати: 49.40996933 31.27362442
Рейтинг:
1835 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Корсунь-Шевченківський - один з найдавніших міст України. Будівництво датується тисячі тридцять два роком, місто було створене за активного сприяння Ярослава Мудрого. У центрі міста на березі річки Рось розташований палац Лопухіних - пам'ятник архітектури, який своєю красою вже протягом більш ніж трьохсот років привертає до себе естетів і романтиків різних куточків України.

Будівництво палацу було розпочато в 1782 році Корсунським старостою і тривало більше ста років. Цікавим є той факт, що палац, який зараз розташований майже в самому центрі Корсунь-Шевченківського, створювали як літню заміську резиденцію для князя Станіслава Понятовського. Однак через 17 років власником резиденції став князь Лопухін, який відразу ж зайнявся реконструкцією палацу, були видозмінені в'їзні ворота, добудована вежа, весь комплекс обнесли парканом. Спочатку головним архітектурним стилем палацу була неоготика, однак згодом цих нововведень резиденція набула рис російського романтизму з елементами готики і класицизму.

У палаці знаходилася одна з найкрасивіших і багатих колекцій предметів мистецтв, живопису та фаянсу того часу. Взагалі, сампалац в кінці 19 століття вважався одним з найкрасивіших і багатих палаців Росії. На щастя, весь комплекс Корсунь-Шевченківського палацу Лопухіних зберігся до наших днів і зараз відкритий для відвідувачів, з 1945 року тут розташовується Музей історії Корсунь-Шевченківської битви. поруч розташованацікава виставка військової техніки, Крім того, у вас буде можливість відвідати історичну і художню виставки.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі