Додати до маршруту

Дубова алея, Соснівка

GPS координати: 46.93814087 35.48100281
Рейтинг:
225 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Дубова алея знаходиться в селіСоснівкаЗапорізькій області. Вона займає невелику територію, площа якої складає всього 0,12 км. кв. Саме селище Соснівка розташовується на березі річки Молочна. Датою його заснування вважається 1846 рік. Поруч з селом є старе Старобердянское лісництво, його заснували ще в 1830 році.

Історія дубової алеї

Дубова алея в Соснівці була висаджена в другій половині 19 століття. їїзаснували меноніти, Які в той час проживали в селі. Поруч можна побачити і перший будинок менонітів, який зберігся. Варто відзначити, меноніти були представниками одного з протестантських релігійних рухів, і принципово відмовлявся брати в руки зброю.

Дубова алея включає в себе 22 дуба. Ще в дореволюційний час сюди приїжджали відпочивати заможні люди. Під покровом дерев можна було послухати різні музичні твори та композиції у виконанні місцевого духового оркестру. В кінці алеї перебувала човнова станція і ставок, де можна було покататися на човні. Час минав і з тих пір багато чого змінилося.

Сьогодні через дубову алею в Соснівці проходить новий туристичний маршрут, який відкрився зовсім недавно. Всі бажаючі можуть побувати тут і насолодитися атмосферою величі 120-літніх дубів.

Дубова алея відноситься допам'ятників природи і є частиною заповідного фонду України.

Як дістатися до дубової алеї

Дістатися до Соснівки нескладно. зЗапоріжжяі районного центру сюди ходять маршрутні автобуси. Дорога становить близько 130 км. Соснівка знаходиться недалеко від інших пам'яток Мелітопольського району, наприклад,парку «Еліти»іцілющих джерел в селі Терпіння.

Коментарі