Додати до маршруту

Київський академічний драматичний театр на Подолі, Київ

GPS координати: 50.46015930 30.51447868
Рейтинг:
846 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Розмістилося це культурний заклад наАндріївському узвозівКиєві.Театр славиться своїми професійними акторами, Які принесли театру безліч нагород. На сьогоднішній день київський академічний драматичний театр систематично приймає гостей, демонструючи оригінальні вистави.

Історія Київського театру на Подолі

Історики підтверджується, що театр проголосив відкриття в 1987 році. Але багато фактів доводять, що це культурне місце народилося ще в 19 столітті. На той час тут організовувалися виступи по постановкам відомого режисера Віталія Малахова, який прославився завдяки своїй першій п'єсі «Казка про Моніку». Незважаючи на свій молодий вік, п'єси Малахова користувалися авторитетом і викликали захват у відвідувачів.

Київський театр сьогодні відомий як одне з улюблених культурних місць жителів міста і його гостей. Він постійно гастролює і радує театральними новинками. Театр має в своєму асортименті різні спектаклі, загальна кількість перевищує цифру 50. Сама атмосфера в театрі і його зовнішній вигляд допомагає відвідувачам налаштуватися на потрібну хвилю. У залі для гостей облаштовано 70 місць.

Як дістатися до театру на Подолі в Києві

Театр розташований поблизу станції метро «Контрактова площа». Також можна скористатися послугами таксі.

Коментарі