Додати у маршрут

Будинок-музей Сергія Корольова, Житомир

Регіон:
GPS координати: 50.25358963 28.67792130
Рейтинг:
454 Переглядів 0 Коментарів 1 Включень до маршруту 0 Використань у звіті
Додати у маршрут

Музей Корольова в Житомирі - захоплюючий і єдиний музей космонавтики в Україні. Це місце, куди бажає потрапити кожен приїжджий вЖитомирі. Він є не тільки місцевою визначною пам'яткою, але і гордістю всього міста.

Експозиції музею Королева

Будинок-музей космонавтики колись був будинком видатного інженера і вченого Сергія Павловича Корольова, який є основоположником практичної космонавтики.

Музей складається з декількох корпусів. Перший корпус - сам будинок вченого, в якому він народився і жив довгий час. Ця експозиція розкриє багато фактів про його життя і діяльності. Другий корпус представлений космічними експонатами. У ньому зібрана велика кількість різних унікальних предметів, що представляють всю історію ракетобудування і космонавтики.

Відвідувачам розповідають про історію зародження і розвитку космонавтики СРСР. Кожен експонат - це не просто черговий технічний об'єкт, він має свою історію і здивує кожного. Експозицію доповнює неймовірно красиве музичне та світлове оформлення.

Як дістатися

Будинок-музей Сергія Корольова розташований в Королівському районі на вул. Дмитрівська, 5. Дістатися до музею можна міським автотранспортом. Вулиця Дмитрівська перетинається з вулицею Івана Франка.

Цей об`єкт у маршрутах

Коментарі