Додати до маршруту

Будинок актора, Київ

GPS координати: 50.44987106 30.51089096
Рейтинг:
1053 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Будинок актора завоював визнання і любов не тільки киян, а й приїжджають в місто гостей і туристів. Він постійно шукає нові форми діяльності, крокує в ногу з часом і не перестаєдивувати барвистими і цікавими програмами.

Історія Будинку акторів

Своє існування Будинок актора почав в 1948 році. З цього року будівля постійно удосконалювалося. Свій слід в цьому культурно-просвітницькому закладі залишив знаменитий архітектор Владислав Городецький, який розробив і здійснив проект спорудження будівлі. Він додав цій унікальній споруді риси східної архітектури.

На сьогоднішній день Будинок театрів користується широкою популярністю. тут реалізовуютьпишні концерти і спектаклі, виставки і презентації книг,тематичні вечори. Театр бере діячів науки, які проводять тут свої конференції. Також часте захід - художня виставка.

Гостей приймає концертний зал, розрахований на 200 місць. Всі відвідувачі завжди під величезним враженням від побаченого дії. Це місце дозволяє долучитися до культури, побачити прекрасне, отримати приголомшливі і незабутні емоції.

Як дістатися до Будинку акторів

Будинок актора розташований за адресою: Шевченківський район, вул. Ярославів Вал 7. Найбільш зручний спосіб - метро «Золоті ворота». Також ви можете скористатися послугами таксі.

Пам'ятки поруч з Будинком актора

Якщо ви перебуваєте в районі Будинок актора, не пропустіть можливість помилуватися на розміщення поблизу пам'ятки. А саме:майстерня театрального мистецтва «Сузір'я»,пам'ятник Їжачку в тумані,заповідник «Софія Київська»,Софійський собор,Пейзажна алея,пам'ятник Богдану Хмельницькому. Київ - це дуже гарне місто з цікавими і незабутнімипам'ятками, Які обов'язково варто відвідати. Місто каштанів порадує вас своєю історією, пам'ятними та цікавими місцями.

Коментарі