Додати до маршруту

Долина диких тюльпанів

GPS координати: 49.46731186 23.96072006
Рейтинг:
203 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Україна багата красивими туристичними місцями, які не залишать байдужими навіть найвибагливіших мандрівників. Особливо це актуально навесні. природа оживаєпісля зимової сплячки,заповідникиі ліси наповнюються життям, швидкі ріки звільняються від кайданів льоду.

Західна частина України приваблює туристів навесні найбільше. Вихідні, проведені тут, подарують вам масу приємних вражень. Одним з найдивовижніших місць в списку мандрівника єдолина диких тюльпанів.

Долина тюльпанів розташована на околиці села Надітичі. Тут, в заплаві річок Дністер і Рибниця, щовесни відбуваєтьсямаленьке диво. В кінці квітня - початку травня на поверхні з'являються дикі тюльпани, або Рябчик великий. Ці квіти занесені до Червоної книги, тому долина така унікальна. На великому полі розквітає барвистий килим з рідкісних квітів. Соковиті відтінки, іскристі на весняному сонечку, радую очей після довгої сумній зими. Цвітіння диких тюльпанів - неймовірно красиве видовище!

Краще місця, де можна провести весняні вихідні, вам не знайти. Зі Львова організовуються екскурсії, в які входить відвідування даної пам'ятки. Вартість екскурсії в середньому становить 200 гривень.

Коментарі