Додати до маршруту

Дитячий парк Казка, Суми

GPS координати: 50.91452789 34.80959320
Рейтинг:
4816 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

На північному сході України розташований мальовничий містоСуми. Це місце добре відоме не тільки храмами і святинями, а й садибами і парками. Найбільш цікавим і популярним в місті вважається парк з незвичайною назвою «Казка». Тут ви зможете весело провести час з усією родиною або разом з коханою людиною насолодитися квітучим острівцем в самому серці міста.

Історія дитячого парку

Дитячий парк «Казка» в Сумах було відкрито в 1985 році до 40-річчя святкування Дня Перемоги. Тепер тут щорічно проходить концерт на честь 9 травня.

Парк «Казка» розташований на дванадцяти гектарах колишньої заплави річки Сумки. Тому на його території знаходиться кілька водних джерел, а посередині парку встановлено фонтан. Висота його струменя досягає десяти метрів. Тут також є багато тихих ґрунтових алей, які ведуть в різні частини парку. Він прикрашений квітучими клумбами різної форми, а для зручності гостей встановлені лавочки з боків головної алеї.

Так як дитячий парк «Казка» входить в культурний комплекс для дітей та юнацтва, в ньому проводять різні заходи. Тут ставлять міську ялинку до Нового року, проходять концерти в честь Дня знань та Дня захисту дітей.

Розваги в парку «Казка»

Щоліта в парк приїжджає цирк-шапіто і встановлює свій намет. Циркові актори, переодягнені в клоунів, запрошують на виставу і грають з дітьми. Також влітку тут буває гастролює луна-парк. Тут є і власні атракціони: «Орбіта», «Веселі гірки» і «Сонечко».

Родзинкою парку є дитячий майданчик, яка спроектована подібно середньовічним замкам в мініатюрі. Малюки із задоволенням бігають по «коридорах палаців», лазять по тунелях, піднімаються по драбинках і спускаються з гірок. Є замок, який побудований посеред озерця. З трьох сторін до нього йдуть три містка. Навколо інший фортеці розставлені маленькі гармати. Всі оглядові майданчики замків огороджені, щоб дотримати заходи безпеки. Також в парку «Казка» знаходиться дитяче автомістечко.

У розважальному парку є і казкові персонажі. Сумські скульптори створили з каменю динамічні статуї, а також знайомі всім сценки з казок. Наприклад, в дитячому парку «Казка» є сюжет з історії про ріпку, Емелю-дурочка і царівну-жабу. Тут ви знайдете кам'яні статуї Попелюшки, Івана-Царевича, Карабаса-Барабаса, Мауглі з Багірою. У парку є скульптура і доктору Айболиту з мавпами.

Як дістатися

Центральний вхід в дитячий парк «Казка» знаходиться з боку проспекту Тараса Шевченка. До нього ви зможете дістатися прямо з залізничного вокзалу на маршрутних таксі № 14, 55 і 57 А.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі