Додати до маршруту

Дерибасівська вулиця, Одесса

GPS координати: 46.48430634 30.73606873
Рейтинг:
2242 Переглядів 0 Коментарів 2 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Ніщо не опише вам Одесу і самих одеситів краще, ніж головна вулиця міста. Дерибасівська по праву вважаєтьсясерцем Одеси. Городяни дуже люблять цю вулицю і дбайливо зберігають її особливу атмосферу. Дерибасівська, будучи зовсім невеликий в ширину і в довжину вулицею, втілює в собі весь характер Одеси. Тут по-домашньому затишно і спокійно. Чим же вона так приваблива?

Відкриває вулицю (з боку вулиці Польської) пам'ятник градоначальнику Одеси Йосипу Дерибасу. Не поспішаючи прогуляйтеся далі до знаменитогоміському саду, Який був відкритий в 1806 році. Сад з плином часу стає все красивіше. Тут є співаючий фонтан. А якщо ви відвідуєте Одесу восени або влітку, то вам вдасться побачитиєдиний в світіфонтан парфумів. Увечері на сцені саду можна почути виступ симфонічного оркестру. Також в Міський сад є кілька пам'ятників, які повинен побачити і сфотографувати на фотоапарат кожен поважаючий себе турист: Леоніду Утьосову, пам'ятниквтіленню одеського гумору«дванадцятого стільця" і багато інших.

Безліч бутіків і торгових центрів приваблює туристів блиском і розкішшю вітрин. Також на вулиці є готелі і готелі. Не можна обійти увагоюнайкрасивіша будівлявулиці, та й, мабуть, всієї Одеси - «Пасаж». Його знають всі приїжджі і туристи. Тут гарні скульптури, прекрасна ліпнина на стінах і, звичайно, скляний дах.

Затишні кафе і ресторани розтягнулися по всій вулиці. У нихможна смачно поїстиі ще ближче познайомитися з одеським колоритом. Знайомство з Дерибасівською вулицею нікогоне залишить байдужим, Подарує масу приємних вражень і теплих спогадів про Одесу!

Цей об`єкт у статтях

Коментарі