Додати до маршруту

Черницький водоспад, Зелена

GPS координати: 48.47158051 24.33591843
Рейтинг:
792 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Черницький водоспад - це відокремлене і мальовниче місце Івано-Франківської області. вінрозташований в 5 кілометрах від трасиНадвірна-Бистрицяв урочищі ЧерникселаЗелена. водоспадє частиною чистої гірської річки Черник. Неподалік від старовинного дерев'яного моста біля присілкаЧерникє спуск, який веде прямо до галявини, а звідти по стежці до водоспаду. Дороги й стежки усипані грунтом, тому добиратися до цього тихого місця зручно і легко як за допомогою автомобіля, так і пішки.

водоспадявляє собою двоступеневу природну структуру. Як до верхньої частини водоспаду, так і до нижньої можнапідійти по стежці і помилуватисяпрекрасним видом. Загальна висота водоспаду досить невелика - близько 8 метрів. Перша частина потоку падає з висоти 2,5-3 метра, після чого рухається по невеликому клиноподібному жолобу, звідки падає на нижній ярус з висоти 4,5-5 метрів.

Цей водоспад підійде всім поціновувачам природної краси і відокремленості, а також любителям зануритися в прохолодну воду гірських річок. Навколишня краса дозволить не тільки насолодитися відпочинком на лоні природи, а йзалишить незабутні враженняпро побачене.

Коментарі