Додати до маршруту

Одеські катакомби, Нерубайське

GPS координати: 46.53861237 30.62679482
Рейтинг:
2213 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

У передмістіОдесирозташовані старовинні підземні виробки кінця 19 - початку 20 століть. Ця унікальна система каменоломень називається Одеськими катакомбами і являє собою грандіозний і дивовижний лабіринт.

Протяжність катакомб сягає трьох тисяч кілометрів, Але навіть приблизна топографія одеського підземелля досі не відома. У катакомбах цілий рік зберігається однакова температура, рівна чотирнадцяти градусів тепла, їх глибина в деяких місцях досягає ста метрів.

Справжня історія цього загадкового місця не відома досі. Доведено тільки те, що одеські катакомби є найзаплутанішими в світі за рахунок хитросплетінь безлічі ходів.

Що можна побачити в Одеських катакомбах

Опустившись в катакомби, ви зможете побачити таємничий світ підземних перехресть, потужних обвалів і обводнених галерей. Тут перед вами постануть унікальні пейзажі, які не можна побачити більше ніде в світі. Безліч туристів, дослідників, авантюристів і творчих людей притягує незвідане одеське підземеллі.

Під час екскурсіїви ознайомитеся з історією партизанських загонів, Які ховалися в підземелля під час Великої Вітчизняної війни. Саме героїчна боротьба одеських підпільників з фашистськими окупантами надихнула відомого письменника Валентина Катаєва на створення тетралогії «Хвилі Чорного моря», що оповідає про подвиги радянських партизан. Неодмінно дізнаєтеся про те, що в мирний час в катакомбах, в ізольованих від основного лабіринту галереях,влаштовувалися склади для витримки коньяку, А також пункти управління та зв'язку, передбачені для надзвичайних ситуацій.

Включіть у свій туристичний маршрут прогулянку по одеським катакомбах, і ви зможете відчути сплеск адреналіну і азарту. Це тихе місце, яке наповнене таємницями. Одеські катакомби відкриті для відвідувачів. Для цього в селі Нерубайському, розташованому в двадцяти кілометрах від Одеси, організований спеціальний підземний музей.

Як дістатися до катакомб

Дістатися до місця можна маршрутними таксі № 84, 90 і 505, що відходять від автостанції «Привоз». Хоча музей і відрізняється від справжніх диких катакомб, але він в повній мірі передає уявлення про підземний світ.Для більш сміливих мандрівників організовуються екстремальні екскурсії, Що займають від декількох годин до декількох діб, що включають ночівлю під землею.

Цей об`єкт у статтях

Коментарі