Додати до маршруту

Благовіщенська церква, Вербовець

GPS координати: 48.32584381 25.13601303
Рейтинг:
410 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Благовіщенська церква у Вербовці є однією з найдавніших культових дерев'яних споруд країни, що дійшли до нашого часу.

Як з'явилася церква Благовіщення Пречистої Діви Марії

Перша церква була зведена в кінці 16 століття, ще до появи села. В останній рік 17 століття на колишньому місці поставили новий триверха храм. Він простояв досить довго, але дерево постійно вимагало ремонту.

У 1850 році місцеві жителі стали збирати гроші на будівництво нової церкви. Благовіщенська церква була зведена за один рік майстром Лаврук, йому також допомагали односельці і святий отець.

Минуло багато років, і з метою уберегти пам'ятник архітектури від руйнувань його довелося вкрити під листами заліза. Тепер трохи складніше уявити початкову задумку майстра, але все вигини споруди проглядаються і зараз.

Як дістатися до Благовіщенської церкви

Церква Благовіщення Пречистої Діви Марії знаходиться в селіВербовецьІвано-Франківській області. Село знаходиться в 7 км від містаКосів(Приблизну відстань у дорозі складає 18 хвилин). Дістатися до міста можна на рейсовому автобусі, спочатку доїхавши до мІвано-Франківськна поїзді або іншому транспорті. Біля вокзалу постійно стоять маршрутки, вони і доставлять вас безпосередньо в Косів. Відстань складає 91 км.

Коментарі