Додати до маршруту

АртПарк

GPS координати: 50.45666504 30.51220894
Рейтинг:
182 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

14 січня 2013 року наПейзажній алеї& Nbsp; відкрили саме незвичайне місце вКиєві, Яке подобається не тільки дітям, а й дорослим. Йдеться про дитячий майданчик під назвою & laquo; Два світи & raquo ;.

Подібний арт-проект став першим і єдиним в Україні. Мета його створення полягає в розвазі і навчанні дітей. На дитячому майданчику помістили концептуальну композицію скульптур, які як би діляться на два протиборчі світу: добра і зла. Перший представлений законослухняними громадянами, які вносять свою лепту в розвиток і добробут світу. А по сусідству знаходиться світ корупції і фінансових махінацій, стилізований під пустелю з живуть в ній скорпіонами, павуками та зміями, які порушують права інших громадян. Все це представлено у вигляді химерних скульптур.

Арт-майданчик настільки алегорично продумана, що навіть дорослим важко зрозуміти, що позначає той чи інший об'єкт. Для того щоб розставити все по місцях, потрібно ознайомитисяз перебувають на табличці при вході в парк віршем, яке пояснює сенс всього проекту& Nbsp; і кожної скульптури окремо.

Автором цього майданчика став скульптор Костянтин Скретуцький. Тепер діти в доступній формі зможуть осягнути ази економіки і дізнатися, як стати добропорядним громадянином.

Коментарі