Додати до маршруту

Андрушівський парк, Андрушівка

GPS координати: 50.01637268 29.02259636
Рейтинг:
367 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Андрушівський розташовується вмісті АндрушівкаЖитомирській області. Він відомий усім місцевим жителям і є центром відпочинку і культурного життя міста. Андрушівський парк відносять до пам'ятника садово-паркового мистецтва місцевого значення.

Історія Андрушівського парку

Андрушівський парк знаходиться близькосадиби Бержінскіх-Терещенко. Він має велику територію, яка складає понад 9 га. Тут можна побачити кілька озер, на які щовесни повертаються лебеді. Також тут розміщені пам'ятники і монументи, присвячені подіям Другої світової війни. У парку росте велика кількість видів дерев, які в основному характерні для місцевої території і клімату.

Андрушівський парк в Андрушівці був заснований в першій половині 19 століття власниками села Бержінскімі. Уже в другій половині 19 століття село викупили відомі українські цукрозаводчики - Терещенко. Вони придбали тут місцевий цукровий завод і графський маєток. Після цього парк і садиба були збільшені в розмірах і реконструйовані. Деякі місцеві жителі до цих пір розповідають про дідуся Каленко, який дуже добре знав Терещенко, годував в парку лебедів і наглядав за станом самого парку. На сьогоднішній день Андрушівський парк є пам'яткою місцевого значення і туристичним об'єктом міста.

Як дістатися до парку в Анрушевке

До парку можна дістатися громадським транспортом або власним автомобілем. Від вулиці Гастелло потрібно проїхати по вулиці Леніна і Зазулінского. Відстань складає менше 1 км.

Коментарі