Додати до маршруту

Олександрівський парк, Благодатне

GPS координати: 48.64795303 28.48491478
Рейтинг:
337 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

Підстава Олександрівського парку було закладено в 19 столітті. Сад був частиною маєтку графині Бенет. Зараз, як і при своєму зародженні, це місце є одним з найбільш унікальних парків України.

На площі в 11 гектар висаджені вельмирідкісні породи рослин. Серед них є жасмин, сніжна ягода, біла ялина і їстівний каштан. Не можна не відзначити досить вдалу розбивку саду. Майстрам ландшафтного дизайну буде чому навчитися тут. Всі рослини розсаджені з урахуванням особливостей рельєфу і кліматичних умов.

В саду розбиті два ставки, до яких ведуть красиві алеї. Найкраще відвідувати парк навесні або восени. Навесні життя в парку відроджується після довгої зими. Повітря наповнює казковий аромат, а від навколишньої краси йде обертом голова. Восени парк огортає позолотою. Грайливо поблискують пожовкле листя в останніх променях сонця. більшромантичного місцяне придумаєш.

Щороку десятки туристів відвідують Олександрівський парк. Працівники саду намагаються зробити його більшкомфортним для відвідування туристів. Олександрівський парк чекає і вас!

Коментарі