Додати до маршруту

Театр драми і музичної комедії, Миколаїв

GPS координати: 46.96205902 31.99048805
Рейтинг:
502 Переглядів 0 Коментарів 0 Включень до маршруту
Додати до маршруту

У Миколаєві є багато місць, де можна цікаво провести вихідний вечір. Особливо вас порадує широкий вибір культурних закладів. Академічний український театр драми та музичної комедії є одним з найпопулярніших.

Історія театру драми і комедії

Історія академічного театру починається з 1 листопада 1927 року. Він утворився на базі театру молодого глядача. Біля його витоків стояли видатні культурні діячі та заслужені артисти Радянського Союзу.

З 1959 року театр з пересувного перетворюється в обласний музично-драматичний театр. Щоб виступити на його сцені, в Миколаїв приїжджають відомі артисти зі всієї країни. Багато з них були з відомого театру МХАТ.

У 1980 році театр отримує новий статус театру драми і комедії. З цього періоду починається нова історія. Режисери та актори перебувають на творчому підйомі і шукають нові теми для постановок. Театр ставати лауреатом численних премій мистецтв, завойовує звання та грамоти.

Творчий розквіт настає з 2001 року. Після важких 90-х театр знову знаходить свою музу. У 2005 році відкривається друга сцена. Вистави збирають аншлаги. На сьогодні в театрі працює дружний колектив талановитих режисерів і акторів. На сцені втілюються в життя твори як класиків, так і сучасних авторів.

Як дістатися

Театр драми і музичної комедії знаходиться вМиколаєві. До театру можна дістатися на трамваї № 3 і маршрутках № 11 і 15. Також ви зможете під'їхати до академічного театру на власному автомобілі по вулиці Дунаєва.

Вартість квитків: 50-150 гривень.

Коментарі